Fioletowe kwiaty na ślubie i weselu w Dworze Radzin

fioletowe kwiaty na ślubie i weselu

Fioletowe kwiaty hortensji, eustom i róż na których przysiadły motyle – tak w skrócie można opisać sierpniowy wesele w Dworze Radzin w Celestynowie pod Warszawą.

Państwo młodzi wybrali właśnie fioletowy kolor oraz motylki jako motyw przewodni dla dekoracji i kwiatów na ceremonie ślubną i przyjęcie weselne.

W bukiecie ślubnym panny młodej znalazły się kwiaty róż, eustomy i fioletowe zatrwiany. Rączka bukietu ślubnego była pięknym połączeniem fioletowej wstążki i białek bawełnianej koronki.

Dla pana młodego i świadka powstały eleganckie butonierki, a dla druhny – bransoletka kwiatowa.

Na śnieżnobiałych nakryciach stołów weselnych pięknie prezentowały się niskie bukiety kwiatów z fioletowych hortensji, róż i dodatków. Ich intensywny kolor zachwycał kolejne przyszłe pary młode odwiedzające Dwór Radzin poszukujące miejsca na swój wymarzony dzień.

Na stole pary młodej zagościły intensywnie fioletowe kwiaty w formie girlandy ozdobionej motylkami oraz mini świeczniki.

Na każdym ze stołów gości weselnych znalazło się również indywidualnie projektowane menu weselne oraz numery stołów z motywem motylków. Dla gości weselnych przygotowaliśmy także prezenciki – ciasteczka makaroniki z winietkami. Styl winietek skomponowany był z planem stołów ozdobionym również fioletowymi motylkami.

Fioletowe motylki przysiadły tez chmarą na szklanej ścianie oranżerii, a DJ wspaniale je podświetlił po zmroku, dzięki temu tańczyły wraz z gośćmi.