Kolorowe wesele w Dworze Radzin i biały ślub u Dominikanów

kolorowe wesele z motywem ptaków w Dworze Radzin

Dwór Radzin w Celestynowie to klimatyczne i zabytkowe miejsce o rustykalnym charakterze – idealne na kolorowe wesele.

Nasza para młoda poznała je w trakcie wesela przyjaciół, które również mieliśmy okazje dekorować (Fioletowe wesele).

Motywem przewodnim jakie państwo młodzi wybrali na to wesele były ptaszki, które pojawiły się w kolorowych dekoracjach stołów weselnych, stołu pary młodej, a także ozdobiły szklane ściany dworskiej oranżerii. Kolory przewodnie dekoracji weselnych były radosne, letnie i intensywne – piękne i energetyczne połączenie odcieni pomarańczy i róży.

Bukiet ślubny Katarzyny – panny młodej również był pełen barw, Poza oranżami i różami znalazły się w nim pudrowo – różowe róże bombastik uwielbiane przez panny młode oraz odrobina szarości wspaniale tonująca barwy bukietu.

Na stołach gości weselnych stanęły kolorowe kompozycje ozdobione ptaszkami. Kwiaty umieściliśmy na eleganckich paterkach. Koloru stołom dodawały pomarańczowo – różowe opaski na serwetki oraz świeczniki ozdobione kokardkami.

Stół pary młodej został udekorowany zestawem drobnych kompozycji w szklanych sześcianach ozdobionych dodatkowo wstążkami oraz miniaturowym ale słodkim napisem “love”.

Kolorowe dekoracje kwiatowe stanęły także w hallu oraz ozdobiły bufety z weselnymi słodkościami i przekąskami.

Dekoracja ślubna kościoła u dominikanów obiegała od kolorystyki wesela jednak była wspaniale wpasowana w surowy i monumentalny wystrój kościoła. Wybór białej i delikatnej dekoracji kościoła podyktowany był także koniecznością dopasowania dekoracji do wszystkich par biorących ślub w tym dniu. Nie będziemy oszukiwać ale dumni jesteśmy z tej dekoracji.

Przy monochromatycznym ołtarzu stanęły bukiety, chmurki gipsówki oraz duże, białe latarenki. Gipsówka ozdobiła także mównicę. Krzesła pary młodej ozdobiły wianuszki z gipsówki, natomiast wzdłuż nawy głównej ustawiliśmy szklane lampiony z białymi świecami.

Wszystkiego najlepszego życzymy parze młodej!