Kontakt


Muscari Marta Augustynowicz Marta Augustynowicz

telefon: +48 605 310 591

adresy e – mail:

 

Działamy na terenie całej Polski.

 


Dane korespondencyjne:

Muscari Marta Augustynowicz

ul. Nowowiejska 10
00-653 Warszawa

NIP: 6262772089


Zapraszamy na nasz profil na Instagram


Współpracujemy i polecamy:


Cake ItSmaczne i piękne torty weselne, cupcaki, kruche ciasteczka czy ręcznie robione praliny. Cakeit przygotowuje także personalizowane słodkości jak kruche ciasteczka z inicjałami pary młodej.


Mamel PicturesMamel Pictures to nowa jakość na polskim rynku fotografii ślubnej. W swojej pracy łączymy elementy fotografii portretowej oraz reportażu. Wszystkie zdjęcia wykonywane są z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, wieloletniego doświadczenia prasowego i światowych trendów. Oferujemy najwyższej jakości albumy oraz powiększenia fotograficzne, a także niepowtarzalne książki ze zdjęciami. Współpracujemy z ramiarzem, który wykona profil ramy według dowolnie wybranego projektu. Naszą wizytówką jest szybka i skuteczna organizacja pracy. Dzięki czemu zdjęcia ślubne dostarczane są już na drugi dzień po weselu. Zaufanie, którym pary obdarzyły Mamel Pictures uplasowało naszą pracownię w czołówce firm fotograficznych zajmujących się reportażem ślubnym. Dla nas każdy ślub i wesele są czymś wyjątkowym. Dlatego spontanicznie chwytamy chwile, które najlepiej oddają emocje i atmosferę tego dnia. Nasze zdjęcia opowiadają prawdziwe historie, możemy opowiedzieć i Twoją.


Lawendowe spaLawendowe SPA to miejsce w centrum Warszawy stworzone dla całkowitego relaksu i odnowy. Gabinet oferuje zabiegi na twarz, ciało i paznokcie w przystępnych cenach. Bazujemy na naturalnych produktach robionych na indywidualne potrzeby każdego klienta.


Weding DesignersWedding Designers to zespół konsultantów ślubnych, których pasją jest planowanie wyjątkowych ceremonii zaślubin i przyjęć weselnych. Dołożymy wszelkich starań, aby dzień ślubu był najpiękniejszym dniem w Państwa życiu.

Z Wedding Designers stanie się on niezapomnianym przeżyciem!


Kamaflower designNowoczesny design donic KAMA flower oraz ich wyjątkowa jakość jest tym, co wyróżnia je na rynku. Wykonane są z wytrzymałych i niezwykle odpornych materiałów najwyższej jakości. Mogą być użytkowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Donice KAMA flower stanowią doskonały dodatek do biur, domów, mieszkań i ogrodów. Sprawdzą się także jako elementy małej architektury na ulicach i w parkach. Wszystkich urzekną swym niepowtarzalnym kształtem i wyrafinowanym pięknem.