Wesele i ślub cywilny w Pałacu Łochów z różowymi piwoniami

ślub i wesele z piwoniami

Czerwcowe wesele i ślub cywilny w ogrodzie należał do różowych piwonii!

W Pałacu Łochów dekorowaliśmy czerwcowe wesele, którego kolorystyką przewodnią było słodkie połączenie miętowych dodatków i różu. No a jeśli czerwiec i kolor różowy – to to tylko i wyłącznie piwonie. Te cudnie pachnące kwiaty znalazły swe miejsce w wysokich dekoracjach stołów weselnych gdzie wraz z różami tworzyły lekkie i naturalne kompozycje ozdobione miętowymi kokardami. W podobnym klimacie utrzymana była dekoracja stołu pary młodej na którym stanęła peoniowo-lewkoniowa kompozycja.

Głównym miętowym dodatkiem na sali weselnej były tiulowe pompony zawieszone pod sufitem. Miętowe i różowe dekoracje ozdobiły także weselny bufet ze słodkościami – czegóż, tam nie było! Dekorowanie go proporczykami i etykietkami było nie lada wyzwaniem – jak tu powstrzymać ślinotok:)

Ślub cywilny odbył się na trawniku Pałacu Łochów. Czerwcowe słońce prażyło, ulgę dawał całkiem porywczy wiatr – niestety wiatr utrudniał nam także pracę. Wiatr + dekoracje = nienajlepsze połączenie. No ale co nas nie pokona… i tak dalej – ostatecznie wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Po białym dywanie, ślubną alejką szła wzruszona panna młoda trzymając pastelowy, piwoniowy bukiet ślubny.

Tak, to był piękny czerwcowy dzień!